Alaska

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Alaska kinnisvara müügikuulutusi.

Alaska müüdav kinnisvara

Alaska asub Põhja-Ameerika põhjapoolses otsas. Riigi peamised tööstused on seotud kalanduse, maagaasi ja naftatööstusega, kuid sõjaväebaasitöödel ja turismil on ka riigi majanduses oluline osa.

Nad on ka üks kahest riigist, kus Hawaiil ei kuulu nn külgnevad Ameerika Ühendriigid.

Just sel põhjusel on Alaska kinnisvaraturg kõikuv, tuginedes nende tööstusharude tugevusele.

Alaska töötuse määr on kõrgem kui riigi keskmisest, kuid riik on vaesuse poolest 8. kohal.

Alaska tööturg kasvab 2024. aastaks 2024. aastal oma positsioonilt 2014. aastal. See aitab kindlasti kaasa terve kinnisvaraturule ja suurendab Alaskalais müüdavate kinnisvara hulka.

Alaska kinnisvaraturg on läbinud mõningaid muudatusi ja see elab mitmete positiivsete asjadega, mis jätkuvad lähiaastatel.

Sel põhjusel on nüüd aeg osta Aaska müügiks olev kinnisvara. Eluaseme inventuuri puudus põhjustab tihti eluaseme väärtuste tõusu. Alaska kinnisvaraturul võib selline suundumus jätkuda kuni 2020. aastani, nii et kõik, mida varem müüdi, võiks paremini hinnata.

Alaska müügitehingute pakkumine on erinev. Alaskal on palju pakkuda, arvestades asjaolu, et piirkonnas on see suurim riik Ameerika Ühendriikides.

Anchorage on suurim linn Alaska. Anchorage on tuntud oma kaunite maastike poolest, eriti talvel.

Anchorage on osutunud üheks kümnest parimast talvekeskkonnast elukoha järgi. Ankur on Iditarod Trail Dogi Sled Race ja Alaska State Fair ning neil on tervislik majandus, rikkad tööstusharud ja tasakaalustatud kinnisvaraturg.

Teine kõige populaarsem linn Alaskal on palju vähem asustatud kui Anchorage. Tegelikult on Alaska pealinn Juneau. Juneau hosting 32 000 inimest.

Juneau'l on Anchorage'i kodumaine müügihind kõrgem, kuid ka keskmisest suurem sissetulek.

Alaska kinnisvaraturg on selle tendentsides

Alaska kinnisvaraturg on ühepereelamute puhul, mis on kättesaadavad kogu aasta 2020. aastaks, ning see suurendab üürnike olukorda ning dupleks- ja mitmeüksuste ehitiste uut ehitust.

Kuna Alaska on nii ainulaadne, ei pruugi välistegurid tõenäoliselt ootamatult hakata mängima.

Alaska on ilus riik, kus on pidevalt kasvav turu- ja elamumajandus. Kui kavatsete osta Alaskas müüdavat vara, peaksite kaaluma kõiki eespool nimetatud tegureid.

 
 
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB